ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ទូច វណ្ណៈ និងលោកបណ្ឌិត ទូច សុឃៈ (សុខៈ) ដឹកនាំចុះធ្វើសិក្ខាសាលាតម្រង់ទិសសិស្សថ្នាក់ទី១២ ចំនួន ៥៤៤នាក់ នៅស្រុកស៊ីធរកណ្តាល ក្រោមការឧបត្ថម្ភដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់របស់ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងមហាផ្ទៃ និងជាប្រធានកិត្តិយសក្រុមការងារអភិវឌ្ឍយុវជនខេត្តព្រៃវែង និងលោកជំទាវ កែ សួនសុភី នៅព្រឹកថ្ងៃអាទិត្យ ទី១៥ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២៥ នេះ ក្រុមការងារសិក្ខាសាលា ដែលដឹកនាំដោយឯកឧត្តមបណ្ឌិត ទូច វណ្ណៈ ប្រធានក្រុមការងារសិក្ខាសាលា…
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ទូច វណ្ណៈ និងលោកបណ្ឌិត ទូច សុឃៈ (សុខៈ) ដឹកនាំចុះធ្វើសិក្ខាសាលា នៅវិទ្យាល័យព្រែកក្របៅ
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ទូច វណ្ណៈ និងលោកបណ្ឌិត ទូច សុឃៈ (សុខៈ) ដឹកនាំចុះធ្វើសិក្ខាសាលា នៅវិទ្យាល័យព្រែកក្របៅ ក្រោមការឧបត្ថម្ភដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់របស់ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងមហាផ្ទៃ និងជាប្រធានកិត្តិយសក្រុមការងារអភិវឌ្ឍយុវជនខេត្តព្រៃវែង និងលោកជំទាវ កែ សួនសុភី នៅរសៀលថ្ងៃសៅរ៍ ទី១៤ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២៥ នេះ ក្រុមការងារសិក្ខាសាលា ដែលដឹកនាំដោយឯកឧត្តមបណ្ឌិត ទូច វណ្ណៈ ប្រធានក្រុមការងារសិក្ខាសាលា លោកបណ្ឌិត ទូច…
នៅពេលនេះគណៈកម្មការចម្រុះខណ្ឌសីមា និងបោះបង្គោលព្រំដែនគោកកម្ពុជា-ថៃ (JBC) ចាប់ផ្តើមបើកកិច្ចប្រជុំនៅម៉ោង 11:40 នាទី ខណៈមុននេះ មានកិច្ចប្រជុំចង្អៀតមួយរវាងភាគីទាំងពីរកម្ពុជា-ថៃ បន្ទាប់ពីប្រជុំបិទទ្វា រយះពេល1 ម៉ោងរួចមកក្រុមការងារ គណៈកម្មាធិការកិច្ចការព្រំដែន កម្ពុជា ថៃ បានសម្រាកញុំាអាហារថ្ងៃត្រង់ ហើយកិច្ចប្រជុំនឹងបន្តដំណេីរការនៅម៉ោង2 រសៀល ជាបន្តទៀត។
នៅពេលនេះគណៈកម្មការចម្រុះខណ្ឌសីមា និងបោះបង្គោលព្រំដែនគោកកម្ពុជា-ថៃ (JBC) ចាប់ផ្តើមបើកកិច្ចប្រជុំនៅម៉ោង 11:40 នាទី ខណៈមុននេះ មានកិច្ចប្រជុំចង្អៀតមួយរវាងភាគីទាំងពីរកម្ពុជា-ថៃ បន្ទាប់ពីប្រជុំបិទទ្វា រយះពេល1 ម៉ោងរួចមកក្រុមការងារ គណៈកម្មាធិការកិច្ចការព្រំដែន កម្ពុជា ថៃ បានសម្រាកញុំាអាហារថ្ងៃត្រង់ ហើយកិច្ចប្រជុំនឹងបន្តដំណេីរការនៅម៉ោង2 រសៀល ជាបន្តទៀត។ #dolynews
អីឡូវនេះភាគីទាំង2 កម្ពុជា ថៃ មានកិច្ចប្រជុំចង្អៀត ជាមួយគ្នា មុនកម្មវិធីប្រជុំJBC ចាប់ផ្តេីម ដែលនាំអោយ កិច្ចប្រជុំនេះ មានការពន្យាពេលបន្តិច កិច្ចប្រជុំចង្អៀតនេះ ដឹកនាំដោយ ឯកឧត្តម ឡាំជា រដ្ឋមន្ត្រីទទួលបន្ទុករដ្ឋលេខាធិការដ្ឋានកិច្ចការព្រំដែន និង លោក ប្រាសាស ប្រាសាសវិនិច្ឆ័យ តំណាងភាគីថៃ។ #dolynews
សូមជម្រាបជូនថារហូតមកដល់ម៉ោង10និង45នាទី ភាគីថៃ មិនទាន់ចូលដល់បន្ទប់ប្រជុំJBCនៅឡេីយ សូមបញ្ជាក់ជូនថាគណៈកម្មាធិការព្រំដែនថៃ បានមកដល់ទីតាំងសណ្ឋាគារសូហ្វីតែលភ្នំពេញជាបណ្តើរៗ ដើម្បីត្រៀមចូលរួមកិច្ចប្រជុំJBC ដែលរៀបចំឡើង នៅម៉ោង 10ព្រឹកនេះ ភាគីថៃ នឹងមានចូលរួមពី លោក ប្រាសាស ប្រាសាសវិនិច្ឆ័យ ដែលជាមន្ត្រីការទូតជើងចាស់ និង មានបទពិសោធន៍លើកិច្ចការព្រំដែនកម្ពុជា ថៃ រីឯភាគីកម្ពុជានឹងមានការដឹកនាំដោយ ឯកឧត្តម ឡាំ ជា រដ្ឋមន្ត្រីទទួលបន្ទុករដ្ឋលេខាធិការដ្ឋានកិច្ចការព្រំដែន។
សូមជម្រាបជូនថារហូតមកដល់ម៉ោង10និង45នាទី ភាគីថៃ មិនទាន់ចូលដល់បន្ទប់ប្រជុំJBCនៅឡេីយ សូមបញ្ជាក់ជូនថាគណៈកម្មាធិការព្រំដែនថៃ បានមកដល់ទីតាំងសណ្ឋាគារសូហ្វីតែលភ្នំពេញជាបណ្តើរៗ ដើម្បីត្រៀមចូលរួមកិច្ចប្រជុំJBC ដែលរៀបចំឡើង នៅម៉ោង 10ព្រឹកនេះ ភាគីថៃ នឹងមានចូលរួមពី លោក ប្រាសាស ប្រាសាសវិនិច្ឆ័យ ដែលជាមន្ត្រីការទូតជើងចាស់ និង មានបទពិសោធន៍លើកិច្ចការព្រំដែនកម្ពុជា ថៃ រីឯភាគីកម្ពុជានឹងមានការដឹកនាំដោយ ឯកឧត្តម ឡាំ ជា រដ្ឋមន្ត្រីទទួលបន្ទុករដ្ឋលេខាធិការដ្ឋានកិច្ចការព្រំដែន។ #dolynews