នាថ្ងៃទី30 ខែតុលា ឆ្នាំ2025នេះ ស្ថានភាពទូទៅនៅភូមិព្រៃចាន់ និងភូមិជោគជ័យ ឃុំអូរបីជាន់ ស្រុកអូរជ្រៅ ខេត្តបន្ទាយមានជ័យ មានសភាពស្ងប់ស្ងាត់ ខណៈបងប្អូនប្រជាពលរដ្ឋរំពឹងថាស្ថានការណ៍នៅភូមិរបស់ពួកគាត់នឹងវិលទៅរកប្រក្រតីភាពឡើងវិញ នាពេលឆាប់ៗ ក្រោយមានសេចក្តីថ្លែងការណ៍រួម ស្តីពីសន្តិភាពកូឡាឡាំពួរវាងកម្ពុជា និងថៃ។
នាថ្ងៃទី30 ខែតុលា ឆ្នាំ2025នេះ ស្ថានភាពទូទៅនៅភូមិព្រៃចាន់ និងភូមិជោគជ័យ ឃុំអូរបីជាន់ ស្រុកអូរជ្រៅ ខេត្តបន្ទាយមានជ័យ មានសភាពស្ងប់ស្ងាត់ ខណៈបងប្អូនប្រជាពលរដ្ឋរំពឹងថាស្ថានការណ៍នៅភូមិរបស់ពួកគាត់នឹងវិលទៅរកប្រក្រតីភាពឡើងវិញ នាពេលឆាប់ៗ ក្រោយមានសេចក្តីថ្លែងការណ៍រួម ស្តីពីសន្តិភាពកូឡាឡាំពួរវាងកម្ពុជា និងថៃ។ #dolynews
🙏 សូម​សូមអរគុណក្រុមជញ្ជីងថ្លឹងគ្រប់គីឡូ រហូតដល់បាក់ស្ពាន តើជញ្ជីងថ្លឹងឡាន​ ឬ​ ជញ្ជីងថ្លឹងលុយ​ ? នៅពនៅព្រឹកថ្ងៃទី30 ខែ​តុលា​ ឆ្នាំ​ 2025នេះ​ មានករណីរថយន្ត​ដឹក​ដំឡូងមួយ​គ្រឿង​បាន​ដឹកលេីសទម្ងន់​ បេីកឆ្លងស្ពាន​បាឡេ​ព្រែកឆ្លូង​ នៅ​ឃុំ​ ក្រញូង​សែន​ជ័យ​ ស្រុក​ស្នួល​ ខេត្ត​ក្រចេះ​ បបណ្ដាលអោយបាក់ស្ពាន មិនអាច​ធ្វេី​ដំណេីរបាន​ ហេតុការណ៍នេះ​មិនបង្ករគ្រោះថ្នាក់ដល់​មនុស្សទេ​ ប៉ុន្តែ​អ្នកបេីកបរ​ និង​ព្រូឡាន​បានរត់គេចខ្លួនបាត់ស្រមោលក្រោយកេីតហេតុ​ ។ប្រភពpvn
🙏 សូម​សូមអរគុណក្រុមជញ្ជីងថ្លឹងគ្រប់គីឡូ រហូតដល់បាក់ស្ពាន តើជញ្ជីងថ្លឹងឡាន​ ឬ​ ជញ្ជីងថ្លឹងលុយ​ ? នៅពនៅព្រឹកថ្ងៃទី30 ខែ​តុលា​ ឆ្នាំ​ 2025នេះ​ មានករណីរថយន្ត​ដឹក​ដំឡូងមួយ​គ្រឿង​បាន​ដឹកលេីសទម្ងន់​ បេីកឆ្លងស្ពាន​បាឡេ​ព្រែកឆ្លូង​ នៅ​ឃុំ​ ក្រញូង​សែន​ជ័យ​ ស្រុក​ស្នួល​ ខេត្ត​ក្រចេះ​ បបណ្ដាលអោយបាក់ស្ពាន មិនអាច​ធ្វេី​ដំណេីរបាន​ ហេតុការណ៍នេះ​មិនបង្ករគ្រោះថ្នាក់ដល់​មនុស្សទេ​ ប៉ុន្តែ​អ្នកបេីកបរ​ និង​ព្រូឡាន​បានរត់គេចខ្លួនបាត់ស្រមោលក្រោយកេីតហេតុ​ ។ប្រភពpvn #dolynews